Gdzie kupić kody do gier?

W ostatnim czasie karty prepaid stają się niezwykle popularne. Wybierają je nie tylko osoby, które nie mają dostępu do standardowych kart płatniczych, lecz także ci, którzy chcą kontrolować swoje wydatki lub sprawić prezent bliskiej osobie. Coraz więcej graczy w celu poszerzania swojej kolekcji o nowe tytuły decyduje się kupić kody do gier. Zastanówmy się, do czego właściwie służą tego rodzaju karty prepaid i gdzie można je nabyć.

Czym są kody do gier?

Kody do gier to nic innego jak rodzaj karty prepaid, czyli karty przedpłaconej. Jest to karta płatnicza zasilana dowolnymi środkami, które są następnie do dyspozycji jej posiadacza. Karty prepaid tego typu nazywane są inaczej kodami do gier. Umożliwiają one płatności za produkty czy usługi, które są dostępne w obrębie platformy, do której przypisano daną kartę podarunkową.

Dany kod do gry może być kartą przedpłaconą przeznaczoną danej platformie, np. Blizzard Entertainment, na której zakupić można jedną z gier tej firmy, taką jak przykładowo „Diablo 2: Resurrected”, czyli remake kultowej części serii Diablo. Kod do gry może przyjąć także formę doładowania do PlayStation Store czy Xbox Live Gold, gdzie nabyć można wiele kultowych tytułów. Niezwykłą popularnością cieszą się także kody do gry, które są doładowaniem do Google Play, czyli mobilnej platformy oferującej mnóstwo ciekawych tytułów na telefony i tablety.

Dla kogo kody do gry mogą okazać się dobrym pomysłem?

Kody do gry będą doskonałą propozycją dla osób, które miewają problemy z wydawaniem zbyt dużej ilości pieniędzy na gry komputerowe. Kupując tego typu kartę przedpłaconą, można w łatwy sposób kontrolować wydawane na tego typu rozrywkę fundusze. Kod do gry w postaci karty przedpłaconej jest także łatwą metodą na opłacenie produktów i usług w internecie przez osoby, które nie dysponują własną kartą płatniczą, przypisaną do konta bankowego.

Warto również podkreślić, że kod do gry może stać się idealnym prezentem dla gracza, np. z okazji urodzin czy imienin. Może to być zatem upominek dla chłopaka, dziewczyny, siostry czy brata. Możliwości jest wiele.

Gdzie można kupić kody do gier?

Zastanawiasz się, gdzie kupić kody do gry? Chociaż takie zadanie może wydawać się trudne, to tak naprawdę mamy z nimi styczność praktycznie każdego dnia. Wiele sklepów z elektroniką, hipermarketów czy nawet lokalnych sklepików oferuje tego typu produkty w sąsiedztwie kasy. Znajdziemy je także na stacjach benzynowych czy w kioskach. Chcąc mieć pewność, że uda nam się kupić produkt tego rodzaju, warto wybrać się do sklepu Żabka. Kody do gier to tylko część szerokiego asortymentu tej sieci. Jakie kody można kupić w sklepie Żabka? Kody do gier, które oferują te sklepy, to np. karty prepaid na platformę Steam, Google Play, PlayStation Plus czy też Apple Gift Card.

Jak wygląda kupowanie kodu do gry?

Kupując kod do gry w formie karty przedpłaconej, należy poprosić ekspedienta o doładowanie dla wybranej kwoty. Następnie opłaca się należną kwotę i otrzymuje wydruk z dokładnymi instrukcjami na temat doładowania konta. W niektórych sklepach dostępne są także karty podarunkowe w postaci kartoników, które po opłaceniu zostają dla nas aktywowane. Otrzymany kod wprowadza się na danej platformie. Po tym kroku środki z karty możemy przeznaczyć na nową grę, film czy aplikację na telefon.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij