Flagi reklamowe: podkreślenie obecności marki na rynku

Flagi reklamowe są coraz częściej spotykanym sposobem na podkreślenie obecności marki na rynku. Świetnie sprawdzają się w ramach reklamy zewnętrznej. Ich wykonaniem zajmuje się firma Luxpol, udowadniając, że radzi sobie doskonale z realizacją dowolnych form promocji. Sprawdzając ofertę można zobaczyć, jakie są proponowane modele flag. Można też skorzystać z opcji realizacji zlecenia indywidualnego.

Realizacja zleceń dla klientów z różnych branż

Flagi reklamowe mogą być wykorzystywane w różnych branżach. Najczęściej elementy te można spotkać przy biurach sprzedaży deweloperów, przy salonach samochodowych oraz przy siedzibach firm. To także tradycyjnie wybierany element do promowania barw różnych instytucji lub firm. Firmie Luxpol można zlecać wykonanie tych środków promocji dokładnie w takich samych celach. Każde zlecenie jest przez pracowników realizowane priorytetowo i z zachowaniem największej dokładności. Flagi, jakie można w tym miejscu zamawiać mogą mieć przeznaczenie:

– eventowe,

– reklamowe,

– narodowe,

– miejskie,

– klubowe.

Doświadczeni pracownicy firmy nie mają problemu z tym, żeby wykonać dowolny typ flagi w nowoczesnym parku maszynowym.

Flagi mogą być wykonane z wytrzymałego materiału poliestrowego, mającego gramaturę 115 g/m2 oraz 130 g/m2. Wskazany materiał flagowy wykazuje odporność na oddziaływanie czynników pogodowych, co bezpośrednio świadczy o jego trwałości.

Sprawna realizacja flag reklamowych

Realizacja w Luxpol obejmuje całkowicie wykończone flagi, jakie dokoła obszyte są mocnym szwem albo nićmi żeglarskimi. Jeśli klienci mają takie życzenie, to flagi mogą mieć dodatkowe formy wykończenia po obu stronach masztu:

– taśmy wzmacniające z doszytymi karabińczykami w standardzie co 50 centymetrów,

– taśmy wzmacniające ze stalowymi przelotkami,

– górny tunel nakładany na poziomą poprzeczkę masztu, określany jako windtrucker.

Kolory flag można dobierać dowolnie, w zależności od zapotrzebowania. Ich katalog dostępny jest pod adresem: https://grupaluxpol.pl/flagi-reklamowe, gdzie od razu można też zapoznać się z danymi kontaktowymi pozwalającymi umówić wizytę celem realizacji konkretnego zamówienia.

Specyficzne punkty odniesienia

Flagi reklamowe stanowią specyficzne punkty odniesienia, pozwalające na uzyskanie pierwszych informacji o danym miejscu, biurze albo punkcie sprzedaży. Taki też cel jest nadrzędny dla pracowników podczas realizacji zamówienia. Klienci wiedzą wobec tego, że zlecenie będzie dla nich zrobione bardzo dokładnie. Wykorzystanie flag na wydarzeniach sportowych, kulturowych, politycznych i gospodarczych stanowi świetną formę promocji. Co ważne, ma to znaczenie nie tylko w celach komercyjnych, ale również informacyjnych, na przykład o konkretnym mieście.

Solidne i trwałe nośniki oferowane przez Luxpol pozwalają efektywnie oprawić klimat wielu wydarzeń. Jeśli zaś mają informować o konkretnych markach lub wydarzeniach, także sprawdzą się świetnie. Wystarczy jedynie przedstawić szczegóły podczas pierwszego spotkania.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij