Serwis Apple – zakres napraw

Niezależnie od tego, czy Twój iPhone wymaga naprawy ekranu, czy też potrzebujesz naprawy szkła iPhone’a: profesjonalny serwis jest w stanie naprawić każdy ekran iPhone’a. Serwis naprawczy iPhone’a jest wysoce wyspecjalizowany i oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wystarczy wybrać model telefonu iPhone, który ma zostać naprawiony, aby doświadczyć profesjonalnej pracy przy telefonie Apple iPhone.

Wyświetlacz iPhone 12 – naprawa

Uszkodzony wyświetlacz telefonu iPhone? Poznaj dwie możliwości naprawy iPhone’a! Serwis naprawczy specjalizuje się zwłaszcza w wymianie szybek w wyświetlaczach iPhone’ów. Ta bardzo opłacalna forma naprawy iPhone’a jest możliwa pod pewnymi warunkami: dotyk nadal działa, a na ekranie iPhone’a nie ma żadnych pikseli ani plam. Oczywiście można również wymienić cały wyświetlacz telefonu iPhone. Jeśli naprawa wyświetlacza iPhone’a nie będzie możliwa w inny sposób, możliwe jest takie rozwiązanie. W przypadku wymiany całego wyświetlacza zawsze wymienia się ekran dotykowy, wyświetlacz LCD, podświetlenie i szkło wyświetlacza. Uszkodzony wyświetlacz iPhone’a: roszczenie z tytułu gwarancji? To zależy od tego, jak doszło do awarii. Czy szkło pękło podczas upadku? Czy iPhone jest uszkodzony przez wodę? Czy po upadku na ekranie LCD pojawiają się smugi lub plamy? W takich przypadkach gwarancja Apple niestety nie ma zastosowania. Jeśli wyświetlacz uległ awarii bez Twojej ingerencji, możesz skontaktować się z firmą Apple, aby sprawdzić, czy jest to przypadek objęty gwarancją. Naprawa Apple jest wówczas możliwa.

iPhone X bateria

Korzystając z tego przewodnika, możesz wydłużyć czas pracy baterii i zwiększyć wydajność iPhone’a 8, kupując nową baterię. Jeśli akumulator jest rozładowany, należy podjąć odpowiednie środki ostrożności. W tej instrukcji zdejmuje się również moduł wyświetlacza, aby uniknąć uszkodzenia przewodów wyświetlacza. Jeśli czujesz się na tyle pewnie, aby poradzić sobie z wymianą bez przeciążania kabli wyświetlacza, możesz po prostu pominąć czynności związane z wyjmowaniem wyświetlacza. Chociaż paski samoprzylepne na baterii można usunąć bezpośrednio po otwarciu smartfonu, w pisemnych instrukcjach zalecono najpierw usunięcie silnika. Elastyczne paski samoprzylepne powinny być wyciągnięte pod płaskim kątem. Zapobiegnie to przypadkowemu rozerwaniu dolnych pasków samoprzylepnych, ponieważ są one przyklejone do silnika lub zostały wyciągnięte pod zbyt dużym kątem. Aby zapewnić optymalne działanie, nowo zainstalowany akumulator powinien zostać skalibrowany po zakończeniu naprawy: naładuj urządzenie do 100% i pozostaw do naładowania na co najmniej dwie kolejne godziny. Następnie używaj iPhone’a do momentu, aż wyłączy się z powodu wyczerpania baterii. Następnie należy ponownie naładować akumulator do 100% bez przerwy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij