Polskie firmy informatyczne z usługami globalnymi, co potrafią

Polskie firmy informatyczne z usługami globalnymi, co potrafią?

Polskie firmy informatyczne mają coraz większy zasięg. Z ich usług korzystają nie tylko krajowi klienci, ale również zagraniczni przedsiębiorcy. Czym zajmują się firmy IT, które mają przygotowane oferty o zasięgu globalnym? Jakie polskie biznesy informatyczne mogą pochwalić się zagranicznymi klientami?

IT Touch

IT Touch to warszawska firma, która zapewnia pełne wsparcie informatyczne dla różnego rodzaju biznesów. Oferta obejmuje projektowanie systemów IT, wdrażanie systemów IT, outsourcing IT oraz testy manualne i automatyczne oprogramowania. Usługi informatyczne firmy IT Touch to przykład polskich usług także za granicą, nie są one skierowane wyłącznie do rodzimych przedsiębiorców. Wśród specjalistów, którzy realizują prace IT, są doświadczeni programiści, analitycy, architekci systemów, testerzy oraz project managerowie. 

CloudFerro

CloudFerro to kolejna warszawska firma, której zasięg wykracza daleko poza Polskę. Jest to dostawca innowacyjnych usług przetwarzania w chmurze. Z oferty CloudFerro korzysta wiele europejskich firm, w tym nawet Europejska Agencja Kosmiczna ESA. Proponowane są rozwiązania dotyczące chmur publicznych, prywatnych i hybrydowych. Mogą być one dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. W CloudFerro pracują doświadczeni specjaliści, developerzy, inżynierowie systemowi. Dzięki temu klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, ale i wsparcie techniczne.

Transition Technologies

Transition Technologies to warszawska firma, która ma oddziały w wielu miastach, nie tylko polskich. Biura firmy znajdują się nawet w Malezji, Tajwanie, Niemczech, USA i na Ukrainie, zasięg TT jest więc globalny. Firma świadczy usługi IT w wielu różnych branżach. Są one dedykowane dla przemysłu, energetyki, medycyny, gazownictwa, automatyki, aplikacji mobilnych czy Business Intelligence. Transition Technologies to też outsourcing IT, DATA Science, zarządzanie informacją i inne rozwiązania IT. 

ITMagination

ITMagination to również warszawska firma, która otwiera swoje biura za granicą. Usługi proponowane przez spółkę są skierowane do klientów nie tylko z Polski. Firma ma oddziały nawet w USA. W ofercie ITMagination znaleźć można tworzenie oprogramowania, analitykę danych, outsourcing, UI/UX Design. Firma ma bardzo dobre opinie wśród klientów, którzy cenią ją za profesjonalizm, wiedzę oraz wysoką jakość dedykowanych rozwiązań informatycznych.

Billennium

Billennium to firma IT, która ma 12 biur na całym świecie. W Polsce znaleźć ją można w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Bytomiu, Białymstoku, Starogardzie Gdańskim i w Rzeszowie. Za granicą Billennium funkcjonuje w USA, Indiach i Malezji. Oferta firmy koncentruje się wokół zagadnień Software Development, Quality Assurance, CRM, Automation, Integration oraz DevOps & Clouds. Wartości, które są szczególnie ważne dla zarządu i pracowników Billennium to zaufanie, innowacje i rozwój.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij