Czym jest aplikacja FaciliTime?

Jak skutecznie poprawić wydajność swojej firmy? Program komputerowy nie zrobi wszystkiego, ale na pewno bardzo ułatwi zarządzanie przedsiębiorstwem, co ostatecznie przełoży się na lepsze wyniki finansowe i wyższą satysfakcję klienta. Dlaczego właśnie FaciliTime jest odpowiednim rozwiązaniem?

Zdalne zarządzanie pracownikami

Dzięki FaciliTime nie trzeba siedzieć przez cały czas w biurze, żeby mieć pełną kontrolę na tym, co właśnie dzieje się w firmie. Aplikacja posiada wersję mobilną, co oznacza, że można ją zainstalować na tablecie, smartfonie albo domowym laptopie i tą drogą obserwować postępy w działaniach pracowników. W mobilnej wersji zachowane są wszystkie funkcje programu, a jeśli cokolwiek budzi wątpliwości, można szybko skontaktować się z wybranymi osobami bądź przesłać stosowny komunikat do całego zespołu.

Tworzenie zadań oraz nadzór nad ich przebiegiem

FaciliTime planowanie pracy jest prostsze niż kiedykolwiek. Aplikacja posiada funkcję inteligentnego asystenta planowania, dlatego większość czynności związanych z tworzeniem nowych zadań jest zautomatyzowana – program nie tylko udostępnia gotowe schematy, ale też pozwala robić swoje własne szablony, uwzględniające różne niestandardowe pozycje. Z aplikacją łatwo dotrzeć do niezbędnych zasobów i sprawdzić dostępność pracowników, pojazdów, narzędzi oraz materiałów.

Informacje, jakie gromadzi aplikacja, są aktualizowane w czasie rzeczywistym, więc na każde niespodziewane zdarzenie można szybko zareagować. Aplikacja to oczywiście nie tylko samo planowanie, ale i kontrola postępu prac – można w tym samym czasie śledzić realizację różnych zadań. Program wysyła powiadomienia o zakończonych zleceniach i przypomina o zbliżającym się terminie, a dzięki funkcjom CRM komunikacja z klientami przebiega jeszcze lepiej.

Prostota i funkcjonalność

FaciliTime została tak zaprojektowana, aby jej obsługa była intuicyjna, prosta i łatwa do nauczenia. Aplikacja może współpracować z różnymi popularnymi programami jak Outlook czy Word, a jej funkcje są stale ulepszane i aktualizowane, by zapewnić najwyższy poziom usług i pełne bezpieczeństwo danych.

Dodatkowym ułatwieniem jest także przygotowanie wersji dostosowanych do wymagań konkretnej branży, jak fotowoltaika, HVAC, ogrodnictwo, usługi elektryczne, przeciwpożarowe, hydrauliczne, zarządzanie obiektami, czy zwalczanie szkodników.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij